Умори ли се да чакаш
и чертаеш път между нас?
Усещам дълбочинатана твоята безизходност...
На твоята загуба на търпение
Това чакане те задушава.
Дори градусите навън
Давя се...
И да можех да плувам,
като риба без крила потъвам...
... в безизходността...
Не тъжи...
Искам поне ти да се спасиш...
На твоята загуба на търпение
и предел на очакване...
Задушаваш се от желание,
Задушаваш се от желание,
което незнаеш как да осъществиш.
... как да докоснеш...
... как да прегърнеш...
Да изтанцуваш този блус за двама...
Наричаш го с думи -
... как да докоснеш...
... как да прегърнеш...
Да изтанцуваш този блус за двама...
Наричаш го с думи -
последен, Любов и всичко...
Това чакане те задушава.
Дори градусите навън
не те морят така...
Аз те разбирам истински, дълбоко...
Защото същото измъчва и мен...
Но вярвай, при мен е с двойна сила
Аз те разбирам истински, дълбоко...
Защото същото измъчва и мен...
Но вярвай, при мен е с двойна сила
и ме наранява...
Защото всичкото е в моите ръце.
Защото всичкото е в моите ръце.
И от това най-много ме боли...
Безсилна съм..
Безсилна съм..
Kaк двама ни да спася?
Давя се...
И да можех да плувам,
като риба без крила потъвам...
... в безизходността...
Не тъжи...
Искам поне ти да се спасиш...

Няма коментари:
Публикуване на коментар