Умори ли се да чакаш
и чертаеш път между нас?
Усещам дълбочинатаНа твоята загуба на търпение
Задушаваш се от желание,
... как да докоснеш...
... как да прегърнеш...
Да изтанцуваш този блус за двама...
Наричаш го с думи -
Това чакане те задушава.
Дори градусите навън
Аз те разбирам истински, дълбоко...
Защото същото измъчва и мен...
Но вярвай, при мен е с двойна сила
Защото всичкото е в моите ръце.
Безсилна съм..
Давя се...
И да можех да плувам,
като риба без крила потъвам...
... в безизходността...
Не тъжи...
Искам поне ти да се спасиш...




